Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Audycje i wykłady audio

Wykład pastora Erica Foley'a, który wraz z żoną niesie niestrudzenie ewangelię do Korei Północnej, wygłoszony 24 maja 2017 r. w Łodzi.

Pastora Erica Foley'a i jego żonę dr Hyun Sook Foley gościliśmy ponownie w maju 2017 roku w Polsce. Tym razem towarzyszyły im dwie chrześcijanki, które uciekły z Korei Północnej.

Wykład w pliku mp3

Wykład Habili Adamu, który dzieli się na świecie przesłaniem miłości i przebaczenia, jakie znajdujemy w Panu Jezusie Chrystusie., wygłoszony 7 maja 2017 r. w Łodzi.

28 listopada 2012 r. o jedenastej w nocy do domu Habili Adamu na północy Nigerii wtargnęli czterej bojownicy islamistycznej sekty Boko Haram, uzbrojeni w broń AK-47. Dali mu do wyboru: przejście na islam lub śmierć. - Jestem gotowy umrzeć jako chrześcijanin – odparł Habila.

Habila cudem przeżył zamach na swoje życie. „Bóg dał mi drugą szansę, abym stał się głosem tych, których pozbawiono prawa głosu – głosem prześladowanych chrześcijan nie tylko w Nigerii, lecz również na całym świecie” – mówi dzisiaj o sobie.

Wykład w pliku mp3

Wykład pastora Vrezha Babakhaniego, który od ponad trzydziestu lat służy Bogu, głosząc ewangelię wśród ludności perskojęzycznej na całym świecie, wygłoszony 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Świadectwo pastora Vahika Abramiana, który wraz z żoną założył sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Świadectwo Soni Abramian, która wraz z mężem założyła sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Wywiad z Habilą Adamu, współczesnym chrześcijańskim męczennikiem z Nigerii, udzielony Radiu Chrześcijanin.

Audycja w pliku mp3

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Audycje i wykłady audio
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się