Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

  • Nie poddajemy się. „ ... Nie ustawajmy świadczyć o Jezusie swoim słowem i życiem – pomimo piętrzących się przeciwności. Nie potrzebujemy do tego wielkiej armii ani ogromnych pieniędzy, wysokiego wykształcenia ani wyszukanych umiejętności. Obejdzie się bez wpływów, kontaktów, pozycji społecznej i popularności. Wystarczy żywa wiara w Chrystusa i miłość do Boga i ludzi. Głosząc ewangelię, zwyciężamy – nawet gdy jesteśmy w więzieniu, jak tysiące naszych braci i sióstr na świecie. ... ”.
  • Uwalnianie więźniów. Relacja Agaty i Macieja Strzyżewskich z wyjazdu do Pakistanu. „ ... Do Pakistanu polecieliśmy wbrew ostrzeżeniom polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych o poważnym zagrożeniu atakami terrorystycznymi, zamachami i porwaniami. Z perspektywy czasu widzimy, że warto było zaryzykować. Spotkaliśmy tam wyjątkowo pięknych ludzi i Boga, który dobrze się wśród nich czuje. ... ”.
  • Dokąd dociera nasza pomoc. Dzięki ofiarności polskich chrześcijan wsparliśmy 34 projekty w 21 krajach realizowane we współpracy z naszymi partnerskimi misjami: The Voice of the Martyrs ze Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Australii i Kanady, Release International z Wielkiej Brytanii, SDOK z Holandii, HMK z Niemiec oraz 222 Ministries.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka pastora Bachroma Chołmatowa więzionego w Tadżykistanie za wiarę w Jezusa.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Biuletyn
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się