Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Petycje

Zachęcamy do włączenia się w ogólnoświatową akcję poparcia dla północnokoreańskich chrześcijan. Złóżmy oświadczenie Kim Dzong Unowi, że pozostaniemy wierni jedynemu prawdziwemu Bogu i będziemy stać u boku naszych prześladowanych braci i sióstr w Korei Północnej.

Asia BibiAsia Bibi, pakistańska chrześcijanka, wystąpiła w obronie swej wiary, kiedy muzułmańscy współpracownicy szydzili z niej i próbowali zmusić ją do przejścia na islam. Została za to oskarżona o bluźnierstwo i skazana na śmierć przez powieszenie. Przebywa obecnie w więzieniu, oczekując na decyzję sądu w sprawie swej apelacji od wyroku. Zachęcamy do podpisania petycji w jej sprawie. 

Alimujiang Yimiti i jego rodzinaAlimujiang Yimiti jest ujgurskim chrześcijaninem, skazanym 6 sierpnia 2009 r. w Chinach na 15 lat więzienia, oficjalnie za „bezprawne dostarczanie tajemnic państwowych zagranicznym organizacjom”, a w rzeczywistości z powodu swej  wiary i aktywności religijnej. Jego rodzina prosi społeczność międzynarodową o wsparcie ich wysiłków zmierzających do jego uwolnienia.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Jak pomóc? Petycje
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się